![]() не е на линия последно на линия: на 04.02.2016 г. ![]() не е на линия последно на линия: на 16.04.2021 г. ![]() не е на линия последно на линия: на 11.07.2012 г. Град: ![]() не е на линия последно на линия: на 11.07.2012 г. Град: ![]() не е на линия последно на линия: на 11.07.2012 г. ![]() не е на линия последно на линия: на 11.07.2012 г. Град: ![]() не е на линия последно на линия: на 11.07.2012 г. Град: ![]() не е на линия последно на линия: на 11.07.2012 г. ![]() не е на линия последно на линия: на 11.07.2012 г. ![]() не е на линия последно на линия: на 17.10.2016 г. ![]() не е на линия последно на линия: на 24.08.2016 г. Град: ![]() не е на линия последно на линия: на 06.07.2015 г. ![]() не е на линия последно на линия: на 11.07.2012 г. Град: ![]() не е на линия последно на линия: на 30.03.2015 г. ![]() не е на линия последно на линия: на 17.01.2018 г. ![]() не е на линия последно на линия: на 30.12.2017 г. ![]() не е на линия последно на линия: на 11.07.2012 г. ![]() не е на линия последно на линия: на 02.05.2023 г. ![]() не е на линия последно на линия: на 11.07.2012 г. Повода е малко неприятен... На улица "Звезда" 33-37 за втори път виждам намазани коли с лайно,увито във вестник. Днешната съм я снимал и ще Ви я пратя по-късно,но тя още си е там и собственика вероятно не я е видял.Може да има и други такива случаи,за кои Град: ![]() не е на линия последно на линия: на 01.01.2017 г. |











